Зрадницю, яка під час окупації Ізюму працювала в так званій «народній міліції», засуджено до 15 років ув’язнення

03.06 16:33    
Холодногірський районний суд міста Харкова засудив до 15 років позбавлення волі колишню працівницю правоохоронного органу Харківщини, яка під час окупації міста Ізюм активно співпрацювала з російськими окупантами.

Як встановили працівники ДБР за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, у березні 2022 року жінка добровільно перейшла на бік ворога та почала допомагати загарбникам встановлювати свої порядки в місті. Разом із іншими колаборантами вона зустрічала колони окупантів у центрі Ізюму, вказувала місця розташування державних установ та активно сприяла діяльності ворога.

За свою «службу» жінка отримала посаду у новоствореній так званій «народній міліції». Перебуваючи на службі у ворога, вона проводила «слідчі дії» за законами рф, патрулювала вулиці, зокрема місцевий ринок, та носила розпізнавальні знаки окупантів — білу пов’язку на рукаві.

Під час деокупації Ізюму колаборантка втекла разом з російськими військами. Рішенням суду її визнано винною у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України) та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Публічне обвинувачення в суді підтримували прокурори Харківської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення