За матеріалами СБУ засуджено ще 5-х зрадників, які воювали проти Сил оборони України

18.02 20:30    
За доказовою базою військової контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще п’ятеро зрадників, які воювали проти України.

Усіх зловмисників було взято у полон під час запеклих боїв на Покровському, Новопавлівському, Сіверському та Курському напрямках.

Серед засуджених – 32-річний мешканець Донецька, який спочатку приєднався до 112-го стрілецького полку рф, а потім до окремого штурмового загону рашистів під назвою «Шторм».

Перебуваючи на посаді командира взводу, він командував ворожим підрозділом під час захоплення Первомайського на Покровському напрямку. Після цього зловмисник займався мінуванням місцевості на околицях тимчасово окупованої громади.

Згодом його перекинули до Бахмутського району Донеччини, де поблизу селища Нью-Йорк він потрапив у полон як єдиний вцілілий.

Читайте також: На Житомирщині затримали «крота» гру рф, який передавав ворогу дані про розташування Сил оборони - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236547-na-zhitomirschin-zatrimali-krota-gru-rf-yakiy-peredavav-vorogu-dan-pro-roztashuvannya-sil-oboroni.html

Інший – з міста Макіївка, який у лавах 91-го стрілецького полку рф будував фортифікаційні споруди для рашистів у Волноваському районі, а потім воював проти українських військ поблизу селища Зеленівка на Новопавлівському напрямку.

Ще один – 47-річний мешканець тимчасово окупованого Севастополя, який виїхав до московської області, де у військкоматі міста Одинцово підписав контракт з міноборони рф.

Після нетривалого курсу підготовки на полігонах, зрадника призначили стрільцем у складі 810-ї окремої бригади морської піхоти країни-агресора. У лавах ворожого з’єднання він штурмував позиції Сил оборони під Суджею на Курському напрямку.

Четвертий зловмисник – 28-річний мешканець міста Щолкіне у тимчасово окупованому Криму. За матеріалами справи, він перебував у лавах взводу протитанкових ракетних комплексів 810-ї окремої бригади морської піхоти рф, у складі якої воював у Суджанському районі.

Останній – мешканець Сорокине на Луганщині, який у складі 123-ї мотострілецької бригади рашистів обстрілював з артилерії підрозділи Сил оборони поблизу Сіверська у Донецькій області.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав зловмисників винними за двома статтями Кримінального кодексу України:

чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).
Розслідування проводили за процесуального керівництва Донецької та Сумської обласних прокуратур.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:39
Викрито черговий факт пособництва у дезертирстві військ ...
Вчора 20:39
На Вінниччині прикордонники зірвали «рейс» братів-близн ...
Вчора 20:37
16 тисяч доларів за нелегальний виїзд: організаторам ог ...
Вчора 20:36
Промислові обсяги і сучасні технології: на Черкащині На ...
Вчора 20:36
Поліцейські Київщини затримали ексфутболіста, який завд ...
09 лютого 19:11
Холодильне обладнання - стратегічна інвестиція для бізн ...
06 лютого 17:59
Укладання плитки на сходи: переваги та особливості
04 лютого 16:33
Где купить современный самогонный аппарат?
03 лютого 16:11
Основні матеріали для широкоформатного друку: банер, пл ...
03 лютого 16:10
Чому інвестори роблять ставку на готові квартири з ремо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення