На Житомирщині виготовлятимуть комплектуючі для Porsche, BMW, Audi, Mercedes

20.10 09:12    
Нове підприємство на 5 тис. робочих місць незабаром розпочне працювати в с. Оліївка Житомирського району. Така соціальна функція доповниться ще й 30 млн євро інвестицій. Про це повідомив сьогодні, 19 жовтня, під час засідання Ради з питань залучення інвестицій голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Керівник області закликав представників дозвільних органів максимально сприяти інвесторам, адже "сприятливий інвестиційний клімат - стратегічне питання для розвитку Житомиищини".

Підприємство ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна" вирізнається не лише масштабами створення робочих місць та обсягами залучення інвестицій, а й специфікою роботи. Тепер на Житомирщині виготовлятимуть комплектуючі для Audi, Mercedes, Porche та BMW та VW.

Варто відзначити й те, що Житомирщину інвестор прийшов з Волинської області, де вже протягом 10 років успішно працює аналогічне підприємство.

«Це знакова подія для нашої області. Адже новий проект – це нові робочі місця та нова політика економічного розвитку. Я вдячний інвесторам, що відгукнулись на нашу пропозицію і у складні для країни часи інвестують у нашу область. Ми, в свою чергу, готові створити найбільш комфортні умови для вашої діяльності», - наголосив Сергій Машковський.

На Житомирщині виготовлятимуть комплектуючі для Porsche, BMW, Audi, Mercedes

На Житомирщині виготовлятимуть комплектуючі для Porsche, BMW, Audi, Mercedes

Підприємство "Кромберг енд Шуберт Україна" зі 100% іноземними інвестиціями. Виготовляє електричні бортові кабельні системи для автомобілів. На сьогоднішній день існує 28 підприємств "Кромберг енд Шуберт" у цілому світі де працюють понад 20000 працівників. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів.

«Наші плани – це друге підприємство в місті Житомир. Це підприємство на якому будуть працювати близько трьох тисяч людей. Нові проекти у Житомирі - це комплектуючі для нових марок авто, які вийдуть на ринок у 2017 році: Audi Q2 та BMW купе кабріолет. Ми - європейське підприємство», - розповів технічний директор підприємства Славомір Качмарек.

«Зараз завдання всіх державних контролюючих та дозвольних органів – не контролювати та карати, а підтримати інвестора: дізнатися про складні моменти та проблемні питання і допомогти їх вчасно вирішити. Під час робочих поїздок до районів, я особисто відвідую підприємства та спілкуюсь з інвесторами. Влада Житомирщини для інвесторів є партнером», - зазначив керівник області.

З метою закріплення зобов’язань обласної державної адміністрації, влади перед інвесторами Сергій Машковський та Славомір Качмарек підписали меморандум про співпрацю.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:07
Прикордонники затримали агентку фсб, яка шпигувала за о ...
Сьогодні 15:06
Правоохоронці викрили кілька схем переправлення через д ...
Сьогодні 15:05
За кордон із супроводом за 20 тисяч доларів: на Харківщ ...
Сьогодні 15:05
На Дніпропетровщині судитимуть банкірів, які привласнил ...
Сьогодні 15:04
Запорізькі поліцейські викрили злочинну групу, яка прих ...
Вчора 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення