Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували дві пожежі в екосистемах, на загальній площі 6 га

20.02 11:19    
19 лютого о 18:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Ліщин Житомирського району. Про це рятувальників сповістили селяни, які перелякались, що до їх житлових будинків підбереться полум’я. Вони побачили в суцільній темряві яскраве полум’я, що рухалось їм на зустріч.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що посеред поля на околиці населеного пункту горить суха трава на площі 4 га. Також спостерігався сильний вітер. За 200 м від осередку займання розташовані житлові та господарчі будівлі, до яких могло дістатись полум’я.

О 19:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 19:55 ліквідувати. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено 4 га сухостою. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.

Ще одне займання залишків сухої рослинності ліквідовано на полі поблизу с. Дідківці Чуднівського району. Там згоріло 2 га сухотрав’я. Внаслідок обох пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь встановлюють фахівці.

Рятувальники закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій та не розводити багаття у вітряну погоду. До займань сухої рослинності нерідко призводить і викинутий недопалок цигарки. У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:54
У Харкові прикордонники викрили масштабний канал незако ...
Сьогодні 21:53
Уряд схвалив Національну стратегію протидії шахрайству ...
Сьогодні 21:52
Трагедія на водоймі: на Чернігівщині поліція розслідує ...
Сьогодні 21:52
У Тернополі поліцейські затримали 63-річного чоловіка, ...
Сьогодні 21:50
Понад 15,1 млн грн збитків державі за фіктивну службу: ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення