Упродовж доби вогнеборці ліквідували 35 пожеж сухої трави

19.03 11:30    
Доба видалася вкрай напруженою для рятувальників області. За добу здійснено 61 виїзд на гасіння пожеж, серед яких 15 пожеж у побуті, двічі горіли дачні будинки, 2 займання торфу та 35 – сухої трави на площі 83 га. В переважній більшості пожежі спалахують через необережне поводження громадян з вогнем, спалювання сміття і сухої рослинності та неконтрольоване розведення багаття у вітряну погоду.

Зокрема, 18 березня о 16:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Миролюбівка Попільнянського району. Про це рятувальників сповістив селянин, який помітив, що до його помешкання підбирається полум’я.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що вздовж прибережної смуги р. Унава горить очерет на площі 4 га. Через суху та вітряну погоду вогонь миттєво розповсюджувався у бік житлового сектору. До найближчого будинку залишалось близько 30 м, за яким йшли щільно побудовані домогосподарства. Тож першочергові зусилля рятувальники спрямували на відбиття полум’я від помешкань та гасіння сухостою по периметру.

О 17:27 розповсюдження пожежі вдалося зупинити, не допустивши його до житлових будинків. О 17:50 пожежа ліквідована. Вогонь встиг знищити 4 га залишків сухої рослинності. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невідомої особи. Того дня селяни бачили як хтось неподалік від річки спалював кукурудзиння.

Окрім Попільнянщини сухостій також горів в Овруцькому, Коростенському, Житомирському, Малинському, Новоград-Волинському, Бердичівському, Романівському, Народицькому, Ружинському, Олевському та Баранівському районах області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:22
Прикордонники припинили діяльність злочинної групи, яка ...
Вчора 22:22
Прикордонники викрили міжнародну схему незаконного пере ...
Вчора 22:22
Затримано довірену особу «вора в законі», яка утримувал ...
Вчора 22:21
Поліція Черкащини затримала підозрюваного у розбої та в ...
Вчора 22:20
На Одещині судитимуть «смотрящого за Ізмаїлом», - Нацпо ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення