Упродовж доби вогнеборцями ліквідовано чотири пожежі в області

27.06 12:34    
26 червня о 13:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі, яка вже поширилась на дім у м. Овруч. Про це сповістили господарі приміщення, почувши гучне тріскотіння шиферу.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено дах господарської будівлі на двох господарів. Через сильні пориви вітру вогонь перекинувся на оселю. Начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткового відділення вогнеборців. Дім, на який перекинулось полум’я впритул прибудований до господарської будівлі.

Силами бійців ДСНС о 13:11 пожежу локалізовано, а о 15:20 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено дах господарчої будівлі та покрівлю житла. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили, в тому числі й на сусідські будівлі, розташовані в кількох метрах від осередку займання.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 7 чоловік особового складу на 2 пожежних автомобілях. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замкнення в електромережі.

Загалом упродовж минулої доби вогнеборцями ліквідовано 4 пожежі в області, 3 з яких у Житомирі. Двічі бійці ДСНС виїжджали на гасіння палаючого сміття, а також погасили тліюче дерево. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:59
Через Карпати до Києва – прикордонники затримали чолові ...
Вчора 18:59
Бізнес на незаконному перетині кордону - співробітники ...
Вчора 18:56
Від хрестів доби Русі до старовинної брошки: Київська м ...
Вчора 18:56
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців, які ...
Вчора 18:55
Спецпрокуратура повернула державі землі оборони вартіст ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення