Від початку року муніципальною інспекцією було виявлено 1121 порушень у сфері благоустрою

08.07 15:53    
З початку року працівниками муніципальної інспекції при здійсненні контролю за станом благоустрою у м. Житомирі, дотримання законодавства у сфері зовнішньої реклами та торгівлі було виявлено 1121 порушень, на які було складено 677 протоколів про адміністративні правопорушення, з них:

446 протоколів щодо несанкціонованої стихійної торгівлі; 136 протоколів складено щодо незаконного розміщення засобів зовнішньої реклами; 11 протоколів щодо незаконного розміщення літніх майданчиків; 46 протоколів щодо незаконного розміщення ТС (кіосків, МАФів); 25 протоколів щодо незаконного розміщення гаражів; 15 протоколів на інші порушення благоустрою.

Упродовж зазначеного періоду також було складено 442 приписи, з них:

195 приписів - щодо незаконного розміщення засобів зовнішньої реклами; 27 приписів щодо незаконного розміщення літніх майданчиків; 34 приписи щодо незаконного розміщення ТС(кіосків, МАФів); 25 приписів щодо несвоєчасного прибирання прилеглої території від побутових відходів; 47 приписів щодо відсутності договору на вивезення ТПВ (твердих побутових відходів); 51 припис щодо незаконного розміщення гаражів; 63 приписи на інші порушення благоустрою.

Зазначимо також, що від початку карантину муніципальна інспекція в повному складі була залучена до мобільних груп, які контролювали виконання суб’єктами господарювання дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню COVID – 19 серед населення Житомира.

«Щоденно спеціалістами муніципальної інспекції проводиться робота щодо припинення стихійної торгівлі в районі Житнього ринку та інших районах міста. Від початку тижня було складено 11 протоколів про адміністративне правопорушення - 8 протоколів щодо несанкціонованої стихійної торгівлі та 2 протоколи щодо незаконного розміщення засобів зовнішньої реклами, 1 протокол щодо незаконного розміщення тимчасових споруд, а також 3 приписи щодо незаконного розміщення засобів зовнішньої реклами», - повідомляє начальник інспекції Віктор Грибук.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:43
Мінцифри: Проект «Дія.Engine» отримав відзнаку за іннов ...
Вчора 21:37
На Сумщині зміцнюють систему підтримки населення під ча ...
Вчора 21:37
Вирубка цінних порід дерев на понад 1,1 млн грн: на Киї ...
Вчора 21:36
Поліцейські затримали одного з фігурантів справи про ро ...
Вчора 21:35
Небезпека придбання підроблених ліків онлайн: кіберполі ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення