Лісівникам Житомирщини передали техніку для попередження та ліквідації пожеж на 10 млн грн

09.07 23:23    
Сьогодні, 9 липня, в Олевську відбулася передача лісівникам Житомирської області техніки та засобів для попередження та ліквідації пожеж. Це трактори, причепи, плуги, мотопомпи, пожежні рукави, ранцеві лісові вогнегасники, паливно-мастильні матеріали, спецодяг та засоби індивідуального захисту. На придбання техніки та спецзасобів спрямували понад 10 млн грн з резервного фонду державного бюджету України.
Лісівникам Житомирщини передали техніку для попередження та ліквідації пожеж на 10 млн грн

Так, за клопотанням Державного агентства лісових ресурсів України в особі першого заступника голови Держлісагентства та за активного сприяння голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка область отримала кошти для оновлення матеріально-технічної бази.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.04.2020 №407-р «Про виділення коштів для здійснення заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в зоні відчуження, зоні безумовного (обов’язкового) відселення та на прилеглих до них землях державних підприємств, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів» було виділено Житомирському обласному управління лісового та мисливського господарства 10 млн 052 тис. грн за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету для здійснення закупівлі спецтехніки та засобів на здійснення заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами на території Житомирської області.

Нагадаємо, що сьогодні на Житомирщині відбувається виїзне засідання Робочої групи Комітетів Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та з питань правоохоронної діяльності, участь у якому беруть Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та народні депутати України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:43
Мінцифри: Проект «Дія.Engine» отримав відзнаку за іннов ...
Вчора 21:37
На Сумщині зміцнюють систему підтримки населення під ча ...
Вчора 21:37
Вирубка цінних порід дерев на понад 1,1 млн грн: на Киї ...
Вчора 21:36
Поліцейські затримали одного з фігурантів справи про ро ...
Вчора 21:35
Небезпека придбання підроблених ліків онлайн: кіберполі ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення