Упродовж доби 14 липня на Житомирщині поліцейські розшукали 3 неповнолітніх

14.07 11:14    
За допомогою правоохоронців додому повернулися юні мандрівники з Житомира, Малина та Баранівки. Поліція закликає дорослих сумлінніше ставитись до своїх батьківських обов’язків і подбати про літнє дозвілля підлітків.

До Житомирського відділу поліції звернулась родина з обласного центру із повідомленням про зникнення їх 17-річної доньки. За словами родичів, дівчина й раніше ішла розважатися з друзями і дозволяла собі не повертатися додому на ніч. Однак за добу вона зазвичай давала про себе знати, тож батьки розбирались з її поведінкою самотужки, не повідомляючи про такі випадки правоохоронців. Цього разу про дівчину нічого не було відомо упродовж уже 4-х діб.

Поліцейські встановили коло осіб, з якими найчастіше спілкувалась дівчина, з’ясували, в якій компанії її бачили у кількох закладах міста і перевірили її друзів. Вочевидь, юначку знайомі й сповістили про те, що її розшукує поліція, а тому увечері 14 липня вона таки повернулась додому. Нині з дівчиною та її родиною працюють ювенальні поліцейські.

Того ж дня до Баранівського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що з дому після сварки пішов їх 16-річний син. Оскільки сім’я лише нещодавно переїхала на Житомирщину з іншого регіону, довколишня місцевість була незнайомою для них.

На розшук неповнолітнього були зорієнтовані усі наряди, що несли службу з охорони громадського порядку та із забезпечення безпеки дорожнього руху. Схожого за прикметами юнака наряд поліцейських виявив на автодорозі, хлопець ішов пішки у напрямку м. Новограда-Волинського. Знайду повернули батькам.

Уночі до поліції зателефонувала схвильована малинчанка із повідомленням про те, що вдень пішов кататись на скейті і назад не повернувся її 12-річний син.

Ювенальні інспектори швидко зорієнтувались у ситуації та, відпрацювавши місця можливого зібрання молоді, виявили розшукуваного в одній із будівель у райцентрі. Він розважався разом з іншими товаришами. З молоддю поліцейські провели профілактичну бесіду, розповіли про негативні наслідки такої поведінки і сповістили їх батьків. Триває робота з родиною розшуканого хлопця.

Водночас правоохоронці закликають усіх дорослих сумлінно ставитись до обов’язків по вихованню дітей. Подбайте про літнє дозвілля школярів, потурбуйтесь, щоб їх відпочинок був безпечним. Цікавтесь колом спілкування й інтересами юнаків, не забувайте поцікавитись, де вони знаходяться і чим займаються у той чи інший час доби

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:59
Через Карпати до Києва – прикордонники затримали чолові ...
Сьогодні 18:59
Бізнес на незаконному перетині кордону - співробітники ...
Сьогодні 18:56
Від хрестів доби Русі до старовинної брошки: Київська м ...
Сьогодні 18:56
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців, які ...
Сьогодні 18:55
Спецпрокуратура повернула державі землі оборони вартіст ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення