В Одеській області 38-річний житомирянин на «Mersedes» збив на смерть чоловіка та зник з місця ДТП

06.09 13:30    
Поліцейські Одещини встановили водія, який на трасі Київ-Одеса збив на смерть пішохода. Кермувальник, відчувши удар, поїхав далі, не поцікавившись, на що чи на кого наїхав. Для того, щоб встановити транспортний засіб та особу, що була за кермом в момент наїзду на потерпілого, яким виявився 30-річний житель Лиманського району, співробітникам Іванівського відділення поліції, на території обслуговування якого сталася подія, довелося долучати до співпраці колег зі столиці та Житомирської області.

24 серпня на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що у кюветі неподалік від села Білка знаходиться чоловік без ознак життя. Правоохоронці виявили на тілі небіжчика ушкодження, характерні для тих, що отримують в результаті ДТП. Крім того, поряд були знайдені уламки від автомобіля та реєстраційний номер.

Крок за кроком розплутуючи, кому передавався по довіреності від власника до останнього користувача зареєстрований за знайденим на місці аварії номером «Mersedes», правоохоронці викрили у скоєнні правопорушення 38-річного жителя Житомирщини.

Пошкоджений транспортний засіб у чоловіка вилучили. Сам він зізнається, що в день аварії був на Одещині і дійсно відчув, що наїхав на якусь перешкоду, але не придав цьому значення, бо не думав, що серед ночі на трасі може бути людина.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди у слідчому управлінні ГУНП в Одеській області відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування призначено низку експертиз. Згідно з чинним законодавством таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:59
Через Карпати до Києва – прикордонники затримали чолові ...
Вчора 18:59
Бізнес на незаконному перетині кордону - співробітники ...
Вчора 18:56
Від хрестів доби Русі до старовинної брошки: Київська м ...
Вчора 18:56
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців, які ...
Вчора 18:55
Спецпрокуратура повернула державі землі оборони вартіст ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення