У продовж доби вогнеборці ліквідували 7 загорянь сухостою

20.09 12:31    
Упродовж доби на території області рятувальниками ліквідовано сім займань сухостою та чагарників, що виникали в межах населених пунктів та поблизу них. Загалом вогнем пройдено понад 14 га території. Зокрема, одразу 2 пожежі виникли в Коростені та цьому ж районі.

Так, о 14:49 фахівці ДСНС виїжджали у м. Коростень, де на відкритій території горіла суха рослинність на площі близько 1 га. Ймовірно дітвора підпалила сухостій, внаслідок чого зайнялися будівельні матеріали біля церковного храму, що будується. За годину вогнеборці та небайдужі місцеві жителі пожежу ліквідували, тим самим не допустивши поширення вогню на новобудову.

Ще одну пожежу гасили коростенські рятувальники у с. Веселівка, де горіла трава на площі до 4 га. Через самовільне випалювання сухих залишків рослинності вогонь вже перекинувся на колишній колгоспний садок та підбирався до села. В короткий час, за допомогою пожежного ствола від автомобіля та хлопавок пожежу локалізували, о 19:40 ліквідували повністю.

Рятувальники вкотре закликають громадян більш відповідально ставитися до прибирання присадибних ділянок! У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101»!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:12
Незаконний продаж зброї та боєприпасів на понад 22 тис ...
Вчора 22:07
На Хмельниччині прикордонники викрили організаторів кан ...
Вчора 22:04
На кордоні викрили мікроавтобус із тайником для незакон ...
Вчора 22:03
Ноутбуки Apple та 90 смартфонів: на кордоні викрили спр ...
Вчора 22:03
Судитимуть організовану групу, яка ошукала громадян Каз ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення