Упродовж дня поліцейські Житомирщини викрили у крадіжках чотирьох громадян

01.10 16:37    
Протягом доби правоохоронці міст Житомира та Овруча встановили причетних у, щонайменше, чотирьох крадіжках. Нині за вказаними фактами тривають досудові розслідування.

30 вересня до Житомирського відділу звернулася місцева жителька, 1978 року народження, з повідомленнями про викрадення її майна. Зі слів жінки, уранці невідомі пошкодили двері до її підвального приміщення та викрали зсередини ящик з інструментами, автомобільний компресор та інші речі.

Цього ж дня оперативники кримінальної поліції місцевого відділу встановили та розшукали ймовірного причетного до правопорушення. Ним виявився 45-річний житомирянин. У скоєному чоловік зізнався, викрадені речі правоохоронці в нього вилучили.

30 вересня поліцейські обласного центру викрили й двох причетних до крадіжок з місцевих магазинів. Відтак 19-річний хлопець нині обгрунтовано підозрюється у викраденні одягу, а 30-річний молодик - продуктів харчування.

А от до Овруцького відділення поліції в обідню пору звернулася жителька райцентру з повідомленням про зникнення велосипеда. Зі слів жінки, двоколісник вона залишила поблизу однієї з державних установ у м. Овручі, а коли повернулася через 15 хвилин, то виявила його відсутність та звернулася до поліції.

На місце події виїхала та працювала слідчо-оперативна група районного відділення поліції. Поліцейські встановили причетність до крадіжки 30-річної жительки району. У скоєному жінка зізналася та повернула двоколісник власниці.

За вказаними фактами тривають досудові розслідування за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій й аж до 6 років ув’язнення.

Водночас правоохоронці звертаються до жителів області з проханням уважніше ставитися до збереження свого майна. Пам’ятайте, залишені без нагляду речі в легкодоступних місцях – спокуслива та легка здобич для крадіїв.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:12
Незаконний продаж зброї та боєприпасів на понад 22 тис ...
Вчора 22:07
На Хмельниччині прикордонники викрили організаторів кан ...
Вчора 22:04
На кордоні викрили мікроавтобус із тайником для незакон ...
Вчора 22:03
Ноутбуки Apple та 90 смартфонів: на кордоні викрили спр ...
Вчора 22:03
Судитимуть організовану групу, яка ошукала громадян Каз ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення