З 1 січня РДА Житомирщини не прийматимуть документи від громадян наручно

04.11 10:41    
28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1035, яка розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат. Дана постанова розроблена за участі Асоціації міст України. Документ визначає, що:

З 1 січня 2021 р. органи соцзахисту райдержадміністрацій приймають від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі.
Заяви з необхідними документами можуть приймати уповноважені посадові особи виконавчих органів рад та через ЦНАПи, які передають їх відповідному органу соцзахисту.
З 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчих органів рад або через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи.

Аналітики Асоціації міст України роз’яснюють нововведення:

1. Робота органів соцзахисту міських рад міст обласного значення та районних в м. Києві держадміністрацій не змінюється – на території міста Києва та територіальних громад, до складу яких входять території міст обласного значення, органи соцзахисту продовжують і приймати документи, і призначати виплати до реформування системи соціального захисту населення.

2. З 1 січня 2021 р. усі сільські, селищні, міські ради новостворених територіальних громад повинні організувати прийом документів від громадян для призначення державних виплат – райдержадміністрації перестануть приймати від громадян пакети документів; прийом можна організувати через виконавчий орган ради (в тому числі віддалене робоче місце), старосту або ЦНАП.

3. З 1 березня 2021 р. усі виконавчі органи рад базового рівня (окрім міст обласного значення та м. Києва) повинні підключитися до цифрової платформи «Соціальна громада» - через цю платформу органи, що приймають документи, будуть передавати особові справи онлайн в райдержадміністрації. Нагадаємо, підключення до «Соціальної громади» для органів місцевого самоврядування буде безкоштовним.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:44
Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
Сьогодні 16:43
Профілактика - як щит: пройди чек-ап і будь захищеним
Сьогодні 16:42
Зимова безпека: запобігаємо травмам
Сьогодні 16:42
На Сумщині військовослужбовець відбуватиме покарання за ...
Сьогодні 16:41
Завершено досудове розслідування щодо експосадовця Міно ...
Вчора 18:30
Огляд рейтингу служб доставки суші в Києві від Діалог U ...
24 грудня 23:27
Блендер: незаменимый помощник на кухне
23 грудня 17:34
Естетика до кінчиків пальців: як створити бездоганний м ...
19 грудня 23:31
Мебель из искусственного ротанга: особенности и преиму ...
19 грудня 00:02
Секрети правильного вибору суші в Суші Майстер для сіме ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення