Упродовж минулого тижня рятувальники області забезпечили реагування на 91 надзвичайну подію, врятували 3 людини

16.11 10:51    
З 8 по 15 листопада по лінії «101» надійшло 117 повідомлень про виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій на території Житомирської області. Підрозділами ДСНС здійснено 91 виїзд для надання допомоги населенню та ліквідації наслідків надзвичайних подій, при проведенні аварійно-рятувальних робіт врятовано 3 особи.

Зокрема, ліквідовано 29 пожеж, під час яких загинуло 2 людини.

Так, 10 листопада зайнялася дерев’яна літня кухня у с. Калинівка Олевського району. По прибуттю на місце події в охопленій вогнем споруді рятувальники виявили біля дверей тіло власниці без ознак життя, загибла була 1942 р.н.

А у Житомирі 15 листопада ліквідовано займання купи сміття на площі 15 кв.м. в однокімнатній квартирі на 5 поверсі по вул. Небесної Сотні. Оселя була повністю захаращена непотрібними речами та побутовими відходами, які власник, напевно, зносив додому і серед цього сміття й сам жив. Тіло 51-річного власника помешкання було виявлено на порозі задимленої кімнати, рятувати чоловіка було вже запізно.

Двічі рятувальні підрозділи залучалися на підняття тіл з водойм.

9 листопада в с. Літки Лугинського району відділенням 7 ДПРЧ проводились аварійні роботи по вилученню із місцевого ставка тіла чоловіка, 1956 р.н.

11 листопада поблизу м. Баранівка відділенням 15 ДПРЧ та обласними водолазами проводились аварійні роботи по вилученню тіл чоловіка, 1981 р.н. та хлопчика, 2006 р.н. з легкового автомобіля, який з’їхав у р. Случ.

Також за минулий тиждень підрозділами ДСНС здійснено 40 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам. Зокрема: на відкривання дверей – 4 виїзди; зрізання аварійних дерев – 2 випадки; проведення аварійних робіт із знезараження об’єктів інфраструктури – 33 виїзди тощо.

Крім того, групою піротехнічних робіт виявлено, вилучено та знищено 12 вибухонебезпечних предметів часів другої світової війни, серед яких 5 мінометних та протитанкових мін, решта – артилерійські снаряди.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 листопада 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
08 листопада 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
08 листопада 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення