На Житомирщині продовжують палати житлові будинки

21.01 17:47    
Під час зимового періоду в рази збільшується статистика займань в житлових будинках, що досить часто спричинено нехтуванням громадянами правилами пожежної безпеки. Лише протягом минулої доби вогнеборці області 6 разів виїжджали на гасіння таких пожеж. Так, у м. Малин виникла пожежа в цегляному житловому будинку. Під час її гасіння врятовано власницю, 1946 року народження. Жінку з різними ступенями опіку госпіталізовано до центральної міської лікарні. Вогнем пошкоджено стіни на площі 30 м² та домашнє майно.

Вогонь нищив покрівлі, перекриття житлових будинків та домашнє майно у Коростені, Новограді-Волинському, в селах Середи Ємільчинського, Кропивенка Хорошівського та Десятини Коростенського районів.

Загалом протягом доби, що минула, сталося 10 пожеж. Наразі причини їх виникнення з'ясовують фахівці.

Шановні громадяни! Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре застерігає: аби уникнути пожеж в оселях, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме: не куріть у ліжку; слідкуйте за справністю електромережі; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж; не використовуйте для обігріву приміщень саморобні нагрівальні прилади; слідкуйте за справністю печей!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
Вчора 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Вчора 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення