У Житомирі рятувальники обстежують дошкільні навчальні заклади та загальноосвітні школи

12.02 15:58    
На виконання доручення міського голови Сергія Сухомлина 12 лютого робочою групою у складі представників управління з питань НС та ЦЗ населення та департаменту освіти міської ради спільно з фахівцями міського відділу ДСНС у Житомирській області проведено обстеження дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста щодо дотримання правил пожежної безпеки у період ускладнення погодних умов, пов’язаного з різким зниженням температури повітря.

Робочою групою були перевірені: міський ліцей № 25, екологічний ліцей № 24 та дошкільний навчальний заклад № 29. Найбільшу увагу під час перевірки було приділено стану електропроводки та електроприладів в приміщеннях закладів.

Також були перевірені стан та наявність первинних засобів пожежогасіння, засобів протипожежного водопроводу та плани евакуації учасників навчального процесу у випадку виникнення пожежі.

Окремо фахівці ДСНС поспілкувалися з вихованцями закладів і перевірили їх знання з безпеки життєдіяльності. Дітвору опитали за яким номером дзвонити у разі пожежі, яку інформацію необхідно надати диспетчеру та що робити до приїзду вогнеборців. Крім того, розповіли до чого може призвести недбале поводження з електроприладами.

Загалом, за результатами обстеження трьох закладів було встановлено, що додаткові електрообігрівачі та електроприлади там не використовуються, електромережа закладів не перевантажена, подовжувачі для одночасного підключення декількох потужних електроприладів не використовуються.

Персонал навчальних закладів обізнаний з порядком дій у разі виникнення пожежі в приміщенні та володіє практичними навичками для оповіщення та проведенні евакуації дітей.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:12
Незаконний продаж зброї та боєприпасів на понад 22 тис ...
Вчора 22:07
На Хмельниччині прикордонники викрили організаторів кан ...
Вчора 22:04
На кордоні викрили мікроавтобус із тайником для незакон ...
Вчора 22:03
Ноутбуки Apple та 90 смартфонів: на кордоні викрили спр ...
Вчора 22:03
Судитимуть організовану групу, яка ошукала громадян Каз ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення