На Житомирщині встановили причетних до пограбування чоловіка і бешкету у селі

10.03 12:44    
П’ятьох парубків одного із сіл Білокоровицької ОТГ поліцейські обґрунтовано підозрюють у відкритому заволодінні чужим майном. Побивши місцевого жителя, вони винесли з його будинку плазмовий телевізор та інші речі. Триває проведення слідчих дій.

Увечері 9 березня до Олевського відділення поліції звернувся 26-річний житель с. Нових Білокоровичів. Чоловік пожалівся на групу молодиків, які прийшли до нього додому і, побивши заявника, заволоділи майном.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці попередньо з’ясували, що близько 22 години до помешкання потерпілого прийшли наглядно знайомі заявнику чоловіки і погрозами та стусанами під приводом нібито боргових зобов’язань вимагали розрахунку з ними. Потому винесли з оселі телевізор, комп’ютерні комплектуючі та інші особисті речі господаря.

Водночас мешканці сусідніх осель поскаржились поліцейським на бешкет компанії шибайголів, які гупали у їх двері після вказаної події.

– За зібраною інформацією ми швидко встановили особи молодиків. Це троє дорослих, віком 30-33 років, і двоє 17-річних хлопців. Усі вони місцеві жителі. У результаті першочергових заходів ми розшукали трьох із підозрюваних. Триває з’ясування місцезнаходження інших причетних, - прокоментував начальник відділення поліції №2 Коростенського районного управління Ігор Григоришин.

Наразі у рамках розпочатого за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) КК України досудового розслідування поліцейські проводять необхідні слідчі дії за місцем проживання викритих у правопорушенні молодиків. В оселі одного з них виявлені винесені із обійстя заявника речі.

Водночас у діях чоловіків вбачаються ознаки інших кримінальних діянь. Наразі вирішується питання про їх правову кваліфікацію.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:56
Міноборони запускає комплексне оновлення системи реабіл ...
Вчора 23:56
Подолання соціального відчуження ветеранів
Вчора 23:53
Ікона, натільні хрестики, складень та порцеляна: Київс ...
Вчора 23:53
На кордоні зі Словаччиною затримали двох наркоділків, я ...
Вчора 23:52
Привласнили на відновленні обʼєктів критичної інфр ...
Вчора 23:55
До кінця року ЗСУ отримають 3 мільйони одиниць FPV дрон ...
Вчора 23:53
Ще дві мережі та онлайн-ритейл долучилися до розрахункі ...
Вчора 23:51
Встигніть оформити «зимову тисячу» — прийом заявок трив ...
Вчора 23:49
У Берліні відбулася символічна передача ключів від перш ...
Вчора 23:47
Мінсоцполітики: Як пройти ідентифікацію за допомогою Ді ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення