Упродовж доби рятувальники області ліквідували п’ять пожеж у приватному житловому секторі

22.03 13:25    
21 березня о 17:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному цегляному житловому будинку в с. Лісівщина Коростенського району.

На місці події бійці ДСНС встановили, що загоряння виникло на дерев’яному перекритті приміщення веранди. Звідти вогонь розповсюдився на шиферну покрівлю. Існувала загроза перекидання полум’я на розташовані поруч будівлі літньої кухні та гаражу.

О 17:50 пожежу було локалізовано та о 19:20 – ліквідовано. Вогнем знищено 8 кв. м дерев’яного перекриття над верандою та 30 кв. м шиферної покрівлі будинку. Вдалося запобігти поширенню полум’я всередину оселі та на розташовані поруч будівлі.

До ліквідації загоряння залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Попередня причина пожежі – коротке замикання електромережі в приміщенні веранди.

А о 03:38 22 березня в с. Вишевичі Радомишльського району рятувальники ліквідували пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку, в якому ніхто не проживав. Вогнем знищено кімнату площею 20 кв. м та 50 кв. м покрівлі. Попередньо – причиною займання могла стати палаюча суха трава, яку випалювала невстановлена особа.

Сьогодні вранці, о 05:22, два чергових відділення житомирських рятувальників у складі 8 чоловік особового складу та 2 одиниць спецтехніки залучалися до гасіння житлового будинку в с. Кодня Житомирського району. Там, ймовірно, через порушення правил пожежної безпеки при встановленні та експлуатації пічного опалення зайнялося дерев’яне перекриття будівлі, а вже звідти вогонь поширився всередину оселі та на покрівлю.

Також, упродовж доби загоряння двох господарчих будівель бійці ДСНС ліквідували в с. Старики Коростенського району та с. Крилівка Андрушівського району.

Під час усіх пожеж загиблих та травмованих не має. Наразі остаточні обставини даних надзвичайних подій встановлюються фахівцями.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:56
Міноборони запускає комплексне оновлення системи реабіл ...
Вчора 23:56
Подолання соціального відчуження ветеранів
Вчора 23:53
Ікона, натільні хрестики, складень та порцеляна: Київс ...
Вчора 23:53
На кордоні зі Словаччиною затримали двох наркоділків, я ...
Вчора 23:52
Привласнили на відновленні обʼєктів критичної інфр ...
Вчора 23:55
До кінця року ЗСУ отримають 3 мільйони одиниць FPV дрон ...
Вчора 23:53
Ще дві мережі та онлайн-ритейл долучилися до розрахункі ...
Вчора 23:51
Встигніть оформити «зимову тисячу» — прийом заявок трив ...
Вчора 23:49
У Берліні відбулася символічна передача ключів від перш ...
Вчора 23:47
Мінсоцполітики: Як пройти ідентифікацію за допомогою Ді ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення