У Житомирі взяли під варту причетного до низки майнових злочинів

21.07 12:42    
20 липня за клопотанням слідчих Житомирського районного управління поліції суд ухвалив рішення про взяття під варту, щонайменше, на два місяці 23-річного житомирянина. Молодик підозрюється у скоєнні понад десятка кримінальних правопорушень майнового характеру. Також правоохоронці перевіряють його причетність до пограбування дитини цими вихідними.

У червні до поліції звернувся житомирянин, який повідомив про незаконне заволодіння його мотоциклом. Правоохоронці того ж дня за підозрою у скоєнні цього діяння затримали 23-річного житомирянина.

Слідчі звернулися з клопотанням до суду про обрання молодику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте тоді було ухвалене рішення про цілодобовий домашній арешт.

Однак підозрюваний його не виконав. Принаймні, вдома він не знаходився, а зустрічей з поліцейськими уникав за будь-яких обставин.

Водночас у ході досудового розслідування слідчі встановили причетність молодика до більш як десяти фактів кримінальних правопорушень майнового характеру у Житомирі, серед них розбійний напад, пограбування та крадіжки.

Окрім цього, нині у правоохоронців є підстави вважати, що саме він відібрав цієї суботи у ліфті під’їзду золотий хрестик у 8-річної житомирянки.

Учора, 20 липня, поліцейські після проведення необхідних заходів встановили місце перебування молодика та затримали його в одному із закладів громадського харчування. Чоловіка доставили до суду для обрання запобіжного заходу, де і було замінено домашній арешт на тримання під вартою терміном на 60 діб.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:02
У багажнику на навчання. Прикордонники затримали авто з ...
Вчора 18:01
Нацполіція та СБУ викрили низку схем ухилення від мобіл ...
Вчора 18:01
Привласнили понад 3,3 млн грн на відновленні житла післ ...
Вчора 18:00
9,5 тис. доларів за оренду землі: поліція та СБУ затрим ...
Вчора 17:59
На Тернопільщині поліцейські повідомили про підозру уча ...
Вчора 17:58
Мінфін: У листопаді підприємці отримали 419 кредитів на ...
Вчора 17:56
Спрощення для бізнесу: Уряд запроваджує електронне декл ...
Вчора 17:54
Україна посилює розвиток підтриманого проживання: досві ...
Вчора 17:52
Держава та організації громадянського суспільства мають ...
Вчора 17:50
Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення