На Коростенщині поліцейські розшукали причетного до викрадення мотоцикла

15.09 12:41    
19-річного жителя Словечанської громади правоохоронці обґрунтовано підозрюють у незаконному заволодінні мотоциклом з чужого обійстя в сусідньому селі. Викрадений транспортний засіб у парубка вилучили. Розпочато кримінальне провадження.

14 вересня до Коростенського районного управління поліції звернувся житель одного із сіл Овруцької громади із повідомленням про викрадення його мотоцикла.

Працівникам слідчо-оперативної групи поліції місцевого відділення, які прибули за вказаною заявником адресою, чоловік розповів, що упродовж тижня, поки він перебував у столиці, хтось похазяйнував у господарському приміщенні його обійстя. Звідти, зірвавши замок, викрав мотоцикл «Мустанг».

Під час першочергових слідчих дій правоохоронці дізнались, що біля домоволодіння селяни бачили підозрілого молодика, а згодом отримали відомості, у кого з жителів сусідніх сіл з’явився у володінні мототранспорт такої ж марки.

Під обґрунтованою підозрою правоохоронців у результаті перевірки опинився 19-річний житель Словечанської громади. Парубок раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Свою причетність до крадіжки чужого мотоцикла він визнав, транспортний засіб у нього вилучили поліцейські.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:21
6 тис доларів США за оформлення та видачу медичного ви ...
Вчора 18:20
«Відмазати» від армії та працевлаштувати до СБУ: в Одес ...
Вчора 18:19
Поліцейські Києва повідомили про підозру пластичному хі ...
Вчора 18:18
10 тисяч доларів за перетин кордону: поліцейські Букови ...
Вчора 18:17
Вимагав з утриманця Київського СІЗО 150 000 гривень – п ...
Вчора 18:32
Служба зайнятості: Вже більше українок опановують чолов ...
Вчора 18:30
Держспецзв’язку: Україна та Румунія посилюють співпрацю ...
Вчора 18:28
Цього тижня в усіх пунктах пропуску на польсько-українс ...
Вчора 18:26
До війська митниця передала сучасні засоби для розмінув ...
Вчора 18:24
Держспецзв’язку: Україна та Румунія посилюють співпрацю ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення