Коростенські слідчі оголосили юнакові підозру у пограбуванні    
		31.01 14:27     
		Днями правоохоронці оголосили 16-річному коростенцю підозру у відкритому заволодінні чужим майном. Грабіж стався 1 січня уранці на одній з вулиць міста. Відтак хлопцеві, уже умовно засудженому, загрожує реальний термін ув’язнення.
  1 січня, близько 6-ї ранку, до чергової частини Коростенського райуправління надійшло повідомлення про пограбування. Заявник розповів поліцейським, що дістав з кишені мобільний і гаманець та збирався викликати автомобіль таксі, коли незнайомий хлопець вирвав з його рук ці речі.  
  Оперативники перевірили отриману інформацію, у тому числі щодо зовнішності юнака, та встановили його особу. Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину і нині має випробувальний термін для виконання призначеного покарання.
  Також поліцейські з’ясували, що хлопець продав  чужий телефон. Гаджет вилучили у нового власника. Гроші, отримані за мобільний, і кошти з гаманця, близько 4 тисяч гривень, юнак, за його словами, потратив на власні розваги.
  Відтак йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж)  Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.   Хлопцеві може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на строк до 6 років. 
		
        
 
RuporZT
  
	
	
 
 
		
	 |