Під Житомиром чоловік вночі обікрав магазин та автомат для набору води

31.01 13:07    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, днями до правоохоронців звернулися двоє підприємців, жителів Новогуйвинської громади, з повідомленнями про крадіжки. Оперативники того ж дня встановили причетного до правопорушень. Нині усі обставини діянь з’ясовує слідство.

На місцях працювали слідчо-оперативні групи, працівники яких встановили, що один з потерпілих уранці виявив пошкоджені вхідні двері до приміщення продуктового магазину та відсутність всередині виручки, мобільного телефону, кількох пачок цигарок та продуктів харчування. А власник автомата для набору води, розташованого неподалік, виявив пристрій пошкодженим та зникнення звідти близько 3 тисяч гривень. Загальна сума збитку, спричиненого потерпілим, становить близько 10 тисяч гривень.

Оперативники відділу поліції №1 Житомирського райуправління провели низку розшукових заходів та невдовзі встановили причетного. Ним виявився 28-річний уродженець Львівщини, який тимчасово працював у сусідньому селі. Там його й розшукали поліцейські.

Чоловік визнав свою провину в учиненому, в нього було вилучено частину викраденого майна.

Відтак слідчі відділу поліції №1 Житомирського райуправління повідомили причетному про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Згідно з чинним законодавством за таємне викрадення чужого майна, вчинене в період воєнного стану, чоловікові загрожує позбавлення волі від 5 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:34
«Розмінування — це не героїзм на показ, а щоденна тиха ...
Сьогодні 00:33
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені»
Сьогодні 00:32
Застосунок 112 доступний: МВС запустило сервіс екстрено ...
Сьогодні 00:31
Черкаські рятувальники обмінялися досвідом з аташе Дані ...
Сьогодні 00:30
Рятувальники Рівненщини отримали сучасну спецтехніку та ...
Сьогодні 00:30
«Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості ...
Сьогодні 00:28
Уряд визначив принципи розумного пристосування та уніве ...
Сьогодні 00:26
Уряд затвердив механізм звітності щодо внеску на працев ...
Сьогодні 00:24
Енергетична безпека України в умовах війни: відбулося 7 ...
Сьогодні 00:22
Уряд схвалив Державну програму адаптації приміщень укри ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення