У Новогуйвинській громаді триває молодіжний обмін в межах програми «ВідНОВА:UA»

07.08 23:43    
Молодь з 10 областей України зібралась у селищі Новогуйвинське, щоб долучитися до активного відновлення та облаштування молодіжного простору. Обмін розпочався 05 серпня і триватиме до 09 серпня.



Мета програми «ВідНОВА:UA» – сприяння залученню молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни. Учасники обміну не лише здобудуть базові навички будівельних робіт, але й матимуть можливість розвинути соціальні та громадянські компетентності, поспілкуватися з ровесниками з інших областей, і разом працювати над відновленням країни.



“Наша громадська організація вже другий рік поспіль організовує обмін «ВідНОВА:UA». Цінність цього проєкту полягає не лише у відновленні молодіжного простору, але і в тому, що учасники дізнаються багато нового про історію та культуру нашої місцевості. Новогуйвинська селищна рада також долучилася до цього процесу, придбавши необхідні меблі для проведення заходів. Проте перед тим, як встановлювати меблі, ми великою командою виконаємо ремонтні роботи та покреативимо”, — зазначила голова ГО НУО «Сучасний формат» Жанна Соловйова.



Організатори підготували насичену програму, тож учасники з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей зможуть познайомитися з культурою та історією Житомирщини.



“Наша громада – досить велика і налічує понад 24 тисячі мешканців. На її території працює 21 господарське підприємство, ми особливо горді тим, що за результатами першого півріччя наша громада зайняла перше місце в області за рівнем підтримки Збройних сил України. Ми всією громадою дуже раді, що саме на нашій території реалізується такий важливий проєкт, як «ВідНОВА:UA». Ми готові активно працювати і допомагати у всьому, що потрібно для успішної реалізації цього проєкту”, — підкреслив секретар Новогуйвинської громади Олександр Ловинюк.



Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
06 грудня 18:47
Рятувальники ліквідували пожежу в приватному домоволоді ...
06 грудня 00:56
Сучасні технології на варті безпеки: запорізькі рятувал ...
06 грудня 00:55
Алла Басалаєва: Посилені механізми фінансового контролю ...
06 грудня 00:55
Аудиторська рада визначила напрями для удосконалення си ...
06 грудня 00:54
Держаудитслужба та Expertise France узгодили подальші к ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення