100 тисяч клієнтів отримують пенсію на картку ПриватБанку на Житомирщині

100 тисяч клієнтів отримують пенсію на картку ПриватБанку на Житомирщині

22.07 09:38    
У Житомирській області 100 тисяч пенсіонерів отримують пенсію на картку для виплат від ПриватБанку. Ювілейну стотисячну пенсійну карту ПриватБанку було оформлено саме в липні 2015 року.

“Пенсійний вік - це час для відпочинку і можливість зайнятись улюбленою справою. Щоб не чекати, поки поштовий працівник принесе пенсію, все більше дідусів і бабусь оформлюють картку в ПриватБанку, на яку щомісячно регулярно приходить пенсія. У цьому місяці ми оформили вже стотисячну карту в Житомирській області”, - зазначила керівник напрямку просування соціальних програм Житомирського РУ ПриватБанку Тетяна Оксамитна.

Для людей пенсійного віку важливо, щоб кошти з картки були максимально доступні для них. Якщо раптом банкомату ПриватБанку немає поруч, гроші можна безкоштовно отримати в будь-якому іншому, а комісію за користування "чужими" банкоматами за клієнтів буде платити ПриватБанк.

Також, ПриватБанк проводить постійну роботу з клієнтами з обмеженими можливостями. Надаючи довідку МСЕК, клієнт отримує в подарунок 50 грн на карту для пенсійних чи соціальних виплат.

Нагадаємо, що ПриватБанк у свій час був одним із перших банків, якому Кабінет Міністрів України своєю постановою № 785 от 12.05.2000 р. дозволив виплачувати пенсії. Щорічно банк підтверджує право на виплату пенсій. Спеціальні комісії перевірять роботу банку, його надійність, кількість відділень, де можуть обслуговуватись люди пенсійного віку і навіть те, як саме обслуговують спеціалісти ПриватБанку клієнтів-пенсіонерів.

Наразі на території Житомирської області працює 61 відділення ПриватБанку і доступно понад 390 терміналів самообслуговування та 228 банкоматів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Вчора 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Вчора 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Вчора 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Вчора 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Вчора 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
Вчора 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення