Голова ОДА Ігор Гундич розповів, куди область спрямує 2 мільярди гривень у 2018 році

30.03 13:47    
Цього року за рахунок підтримки держави та спільної роботи з органами місцевого самоврядування на реконструкцію доріг та відновлення соціальних об’єкті Житомирщини планується використати до 2 мільярдів гривень.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич у програмі «Відкрита студія» на каналі «СК1» вчора, 29 березня.

«Загалом за рахунок підтримки держави та спільної роботи з органами місцевого самоврядування на реконструкцію дорожніх та соціальних об’єктів Житомирщини у 2018 році плануємо використати до 2 млрд грн. На будівництво та реконструкцію об’єктів 228 млн грн нам дає Державний фонд регіонального розвитку, місцеві бюджети співфінансують 30% вартості проектів. Разом це вже майже 300 млн грн на проекти, які будуть реалізовані за програмою ДФРР. Серед наймасштабніших проектів 2018 року – реконструкція Центру реабілітації учасників АТО, вартість якого складає близько 28 млн грн, завершення робіт на стадіоні «Полісся». Також плануємо відкрити 5 нових садочків, добудувати 3 школи. Як бачите, в першу чергу ми відновлюємо соціальні об’єкти, які важливі для місцевих громад та області», – зазначив Ігор Гундич.

Також керівник області акцентував, що за ініціативи Президента в Україні проводиться програма розбудови сільської медицини, яка направлена на відбудову амбулаторій у селах.

«Житомирській області на розбудову сільських амбулаторій з державного бюджету передбачено майже 190 млн грн. Ця програма розрахована на 2018-2019 рр. Цього року ми плануємо побудувати нових 10 амбулаторій, загалом за 2 роки – 35 медичних сільських центрів на 1-2 лікаря. І ще плануємо зробити реконструкцію у 8-9 амбулаторіях. Також за ці кошти планується закупити обладнання та автомобілі для сільських амбулаторій», – підкреслив голова ОДА.

За словами Ігоря Гундича, ще близько 1,5 млрд грн передбачено на ремонт доріг у 2018 році: «Із дорожнього фону держава виділяє Житомирській області 617 млн грн, із коштів митного експерименту у нас вже є 116 млн грн. На дорогу Н-03 Чернівці-Житомир виділено 300 млн грн і на Службу автомобільних доріг ще 630 млн грн. Разом це близько 1,5 млрд грн на будівництво та реконструкцію доріг державного та місцевого значення».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення