На Житомирщинні виплачено 1.2 млн грн на відбудову приватного будинку

На Житомирщинні виплачено 1.2 млн грн на відбудову приватного будинку

16.03 09:54    
З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України в області налічується 4830 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. З них відновлено 3190 об’єктів або 66 % від загальної кількості. Відновлення цих об’єктів відбувалося за кошти державного та обласного бюджетів, шляхом придбання будівельних матеріалів (металопластикових вікон), які встановлювалися в пошкоджених будинках та об’єктах соціального призначення, а також за рахунок власних коштів громадян, балансоутримувачів та благодійних організацій.

Нагадаємо, що з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій. З 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів у “Дії”.

Наразі в Житомирській області власникам 99 осель вже сформовані житлові сертифікати для придбання житла у забудовника чи на вторинному ринку на загальну суму 108,3 млн грн. та 1 грошову компенсацію для відбудови приватного житлового будинку на власній земельній ділянці на суму 1,2 млн грн. Також комісіями прийнято 19 рішень про відмову у виплаті компенсації за зруйноване житло.

На сьогодні отримувачі вже використали 13 житлових сертифікатів для придбання житла на загальну суму 19,1 млн грн. Придбане житло знаходиться в Житомирській ТГ – 9, Березівській ТГ – 1, Оліївський ТГ – 1, Коростенській ТГ – 1, Малинській ТГ – 1.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
Вчора 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
Вчора 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
Вчора 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
Вчора 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення