ДАІ інформує: за тиждень - 5660 порушень!

ДАІ інформує: за тиждень - 5660 порушень!

02.03 13:26    
За повідомленням Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області, в період з 23 лютого по 01 березня поточного року працівниками Державтоінспекції на автошляхах Житомирської області було зафіксовано 5660 порушень Правил дорожнього руху. Затримано 210 водіїв, що керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 2530 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

За цей же період на автошляхах Житомирщини зафіксовано 28 дорожньо-транспортних пригод, в яких 4 людей загинуло та 29 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Так, 25.02.2009 близько 21.40 на 24 км а/д Житомир – Чернівці, поблизу с. Буки, Житомирського р-ну, водій автомобіля ВАЗ-2105, мешканець Хмельницької області, 1962 р.н., рухаючись в напрямку м. Житомира, скоїв наїзд на пішохода, жіночої статі, віком близько 30 років, особа пішохода встановлюється, яка знаходилась на проїзній частині дороги. Внаслідок ДТП пішохід отримала важкі тілесні ушкодження та доставлена до ЖОКЛ.

Як стало відомо Інтернет-порталу "Рупор Житомира", 27.02.2009 близько 16:50 на 9 км а/д Житомир-Чернівці, в с. Тетерівка, Житомирського району, водій автомобіля PEUGEOTE-406, мешканець м. Суми, 1982 р.н., рухаючись в напрямку м. Житомира, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ-21063, під керуванням мешканця м. Житомира, 1967 р.н., який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП водій та пасажирка автомобіля ВАЗ-21063 мешканка м. Житомира, 1969 р.н., від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці пригоди. Водій автомобіля PEUGEOTE-406 та двоє пасажирів автомобіля ВАЗ-21063, мешканець м. Житомира, 1992 р.н. та мешканець Романівського р-ну, 1986 р.н. отримали тілесні ушкодження та доставлені в медичні заклади м. Житомира.

01.03.2009 о 19.15 на 91 км автодороги Київ-Чоп, Коростишівського р-ну, водій автомобіля Daimler Chrysler, мешканець м. Рівне, 1969 р.н., скоїв наїзд на пішохода, мешканця Чуднівського р-ну, 1988 р.н., який, перебуваючи у нетверезому стані, раптово вийшов на проїзну частину дороги. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до Коростишівської ЦРЛ.

Аналізуючи дорожньо–транспортні пригоди, слід зазначити, що переважна більшість аварій трапляється через неуважність та безпечність учасників дорожнього руху, тому Державтоінспекція нагадує: не слід нехтувати своїм життям чи здоров’ям. Не зайвим буде застерегти як водіїв так і пішоходів, що лише дотримання Правил дорожнього руху і взаємоввічливість його учасників зменшать кількість аварійних ситуацій і дорожньо–транспортних пригод, адже здавалося б незначне порушення Правил дорожнього руху може мати трагічні наслідки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:36
Екстрадовано підозрюваного у збуті наркотиків та контра ...
Вчора 22:35
Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загально ...
Вчора 22:33
Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічн ...
Вчора 22:33
Уряд запускає спецмеханізм контрольованого експорту збр ...
Вчора 22:32
Передача технологій і озброєння партнерам в рамках Dron ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення