Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 5 грудня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 5 грудня

05.12 10:54    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, за минулу добу до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 275 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та iнших подій, серед них крадіжки чужого майна, факти незаконного обігу наркотиків та інші.
Припинено 111 порушень правил дорожнього руху, 5 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

4 грудня до Корольовського РВ із заявою звернулась жителька м.Житомира, 1942 р.н., повідомивши про те, що в обласному центрі із каси магазину, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено майже 2 тисячі гривень.
Оперативники карного розшук в скоєні злочину підозрюють 53-річну продавчиню даного магазину, розшук якої триває.

До Народицького РВ звернулась 36-річна жителька райцентру з заявою про те, що з її погреба, шляхом зриву замка на дверях, невідомим викрадено продукти харчування. Сума збитку встановлюється.
Працівники міліції райвідділу у вчиненні даного злочину підозрюють раніше судимого місцевого жителя, 1974 р.н.

Минулої доби до Баранівського РВ із заявою звернувся 36-річний житель м. Житомира, який повідомив про те, що с. Вірля із сараю домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено електричні інструменти та інше майно.
Наразі працівники міліції вживають усіх необхідних заходів для встановлення обставин учинення злочину та затримання причетних до його скоєння осіб.

Органами та підрозділами внутрішніх справ області постійно вживаються практичні та організаційні заходи, направлені на профілактику та розкриття злочинів, пов’язаних з пограбуванням та обкраданням громадян, а також їх квартир, приватних будинків, дач. Шановні громадяни! Не забувайте й самі подбати про власну безпеку та безпеку свого майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
Вчора 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
Вчора 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
Вчора 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
Вчора 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення