В Житомирі затримали іноземця, що розшукувався двома державами

В Житомирі затримали іноземця, що розшукувався двома державами

08.06 10:45    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, працівники УБОЗ УМВС України в Житомирській області 7 червня у Житомирському районі затримали 28-річного іноземця. Молодик був оголошений у міжнародний розшук за вчинення злочинів на території Республіки Білорусь та України. Під час затримання у чоловіка вилучено зброю.

Затримання підозрюваного стало результатом спецоперації працівників підрозділу по перевірці інформації щодо його можливого прибуття на територію України. Чоловіка було оголошено в розшук за матеріалами правоохоронних органів Республіки Білорусь у листопаді 2011 за вчинення шахрайств та хабарництва. А уже у січні цього року - Дарницьким РУ ГУМВС України в м. Києві за незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами.

Чоловіка затримали в одному з сіл Житомирського району близько 10 години.

Під час поверхневого огляду у нього виявлено пістолет, калібру 9 мм, який відноситься до категорії короткоствольної вогнепальної зброї, та набої до нього.
Наразі вилучене направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС для проведення відповідного дослідження, за результатами якого прийматиметься рішення щодо відкриття кримінального провадження.

Попередня правова кваліфікація - ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ) Кримінального кодексу України, за якою визначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення