Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 21 серпня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 21 серпня

21.08 14:14    
За минулу добу до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 432 повідомлення, 105 із них - з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них крадіжки чужого майна, умисні нанесення тілесних ушкоджень, шахрайства та інші. У 28 випадках встановлені особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 256 порушень правил дорожнього руху, 27 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

20 серпня до чергової частини Бердичівського міськвідділу УМВС надійшло повідомлення від 46-річної місцевої жительки про викрадення з її домоволодіння газового обладнання та побутової техніки. Оперативники карного розшуку встановили, що до скоєння кримінального правопорушення причетний 25-річний місцевий житель. Наразі встановлюються всі обставини події.

Цього ж дня до Червоноармійського райвідділу міліції звернувся 30-річний житель району із заявою про викрадення його мобільного телефону. Працівники міліції встановили, що чоловік залишив без нагляду верхній одяг, в кишені якого й знаходився телефон. Цією обставиною скористався 36-річний місцевий житель. За даним фактом розпочато слідство.

Шановні громадяни! Перебуваючи в громадських місцях, будьте уважними до своїх речей. Практика свідчить, що найчастіше злочинець обирає кишені, до яких легко дістатись. Тому візьміть собі за правило ніколи не класти цінні речі до зовнішніх кишень верхнього одягу та задніх кишень штанів. Не залишайте цінні речі, гроші та документи без нагляду. Плануючи відпочинок в розважальних закладах, врахуйте, що швидше за все, ви не зможете залишити речі у надійному місці, а тому намагайтеся брати з собою тільки необхідний мінімум.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення