Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 28 серпня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 28 серпня

28.08 13:14    
За минулу добу до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 330 повідомлень, 64 із них - з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них крадіжки чужого майна, умисні нанесення тілесних ушкоджень та інші. У 10 випадках встановлені особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 160 порушень правил дорожнього руху, 18 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

27 серпня до Коростенського міськвідділу міліції звернувся 65-річний житель райцентру із заявою про зникнення його велосипеда вартістю 800 гривень. Дільничний інспектор міліції встановив, що крадіжку вчинив 50-річний місцевий житель, який скористався тим, що пенсіонер залишив двоколісник без нагляду. Викрадене вилучено, встановлюються всі обставини події.

Працівники патрульної служби міліції на одній з вулиць м. Житомира виявили та вилучили у 40-річного місцевого жителя пакетик з рослинною масою. Також працівники Ємільчинського райвідділу УМВС вилучили з домоволодіння 42-річного жителя району пакет з подрібненою масою рослинного походження. В обох випадках чоловіки підозрюються у незаконному зберіганні наркотиків. Рішення щодо кваліфікації зазначених подій буде прийнято після висновків експертів.

Шановні громадяни! Нагадуємо Вам, що статтею 309 Кримінального кодексу України за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачено покарання у вигляді штрафу або виправних робіт, або арешту, або обмеження волі на строк до трьох років, або ж позбавлення волі на той самий строк.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення