Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 15-16 вересня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 15-16 вересня

16.09 09:51    
За минулі вихідні дні до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 489 повідомлень, 81 із них - з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них крадіжки чужого майна, умисне нанесення тілесних ушкоджень, грабежі та інші. У 21 випадку встановлені особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій. Крім того, встановлено 17 осіб, причетних до раніше зареєстрованих правопорушень.
Припинено 75 порушень правил дорожнього руху, 16 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

14 вересня до Житомирського райвідділу міліції звернувся 36-річний житель району із заявою про викрадення його документів. Чоловік пояснив, що залишив барсетку з паперами у власному автомобілі. Оперативники карного розшуку встановили, що крадіжку вчинили двоє односельців заявника віком 18 та 19 років, які заволоділи чужим майном, розбивши дверне скло в транспортному засобі. За даним фактом розпочато розслідування.

До чергової частини Ружинського райвідділу УМВС надійшло повідомлення від 56-річного жителя району про те, що з його будинку в с. Мусіївці було викрадено електрообігрівачі та автомагнітолу. Працівники міліції встановили, що кримінальне правопорушення вичинив 40-річний односелець заявника, у якого й вилучили викрадене.

Дільничні інспектори Любарського райвідділу міліції в одному з сіл району затримали автомобіль під керуванням 61-річного жителя Хмельниччини. Чоловік займався незаконною закупівлею металобрухту у населення. В транспортному засобі знаходилося близько 700 кг металевих предметів. А правоохоронці Олевського райвідділу УМВС викрили незаконний пункт прийому металобрухту, який за місцем проживання влаштувала 55-річна жителька району. У жінки вилучили спеціальні ваги та понад 100 кг металобрухту.

Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом є кримінальним правопорушенням, за вчинення якого передбачено відповідальність. Зокрема, статтею 213 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу від 1700 до 8500 гривень або громадських робіт на строк від 100 до 200 годин.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення