У житомирянина викрали військові нагороди

17.02 09:54    
Працівники Житомирського міськвідділу міліції розшукали викрадача нагород, що належали учасникові Великої Вітчизняної війни, а ордени та медалі повернули онукові ветерана.

До міліції звернувся 38-річний житомирянин із повідомленням про крадіжку військових нагород, що залишилися йому у спадок від діда-ветерана, повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

- За словами чоловіка, він мав звичку демонструвати друзям та знайомим фотокартки та відзнаки діда, який пройшов усю війну, - повідомив дільничний інспектор міліції Ігор Ласкевич. – Відтак, ми почали перевіряти деяких його знайомих щодо причетності до крадіжки.

У житомирянина викрали військові нагороди


Як виявилось, підозри правоохоронців були небезпідставними. Тиждень тому, запросивши у гості 33-річного знайомого, чоловік не стримався та продемонстрував тому безцінний спадок. З гордістю оповідав він товаришеві про героїчне минуле власного діда. А той, запримітивши сховок, скористався неуважністю господаря та поцупив нагороди.

Лише за кілька днів господар помешкання помітив, що його обікрали. Коли зазирнув на полицю, там лишилася лише одна медаль, решта – зникли.

- Нині встановлено, що злодійкуватий гість частину нагород здав у ломбард, ще декілька – продав на ринку, а близько десятка – заховав у дачному будинку у Житомирському районі, - повідомив начальник Житомирського міськвідділу міліції Володимир Лупащенко. – Працівники міліції вилучили викрадене з будинку та кредитної установи. Наразі розшукують тих, хто придбав медалі на ринку.

Водночас слідчими розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. За таємне викрадення майна передбачено покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.
Автор статті: Наталя Тимчук


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення