Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 14 квітня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 14 квітня

14.04 10:26    
За повідомленням відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 10 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в області упродовж минулої доби, 8 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 2 грабежі, 3 крадіжки чужого майна та інші.

9 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.

Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира, 13 квітня до Корольовського РВ звернулась 30-річна місцева жителька з заявою про те, що близько 16 години цього ж дня до квартири через незамкнені вхідні двері зайшов невідомий та відкрито відібрав у неї жіночу сумочку, в якій знаходилось 45 гривень і два мобільні телефони "Нокіа" та "Сіменс", чим спричинено збиток на загальну суму близько 2 тис. гривень.

Із квартири іншої житомирянки упродовж часу з 12 по 13 квітня, куди злодій проник, підібравши ключа до замка вхідних дверей, було викрадено два телевізори, DVD- програвач та ювелірні вироби із золота. Загальна сума збитку становить близько 3 тис. гривень.

Працівники чергового наряду Корольовського РВ міліції встановили, що злочин скоїв непрацюючий, 24-річний місцевий житель, розшук якого триває.

Цього ж дня 30-річна жителька с. Курного Червоноармійського району повідомила до міліції про те, що напередодні, 12 квітня, близько 20 години, до її будинку зайшов раніше судимий місцевий житель та відкрито відібрав у неї два мобільних телефони "Самсунг" загальною вартістю майже 600 гривень.

Оперативники затримали грабіжника, який в скоєнні злочину зізнався. Викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Аби не стати жертвою злодіїв, заздалегідь подбайте про безпеку свого майна. Перебуваючи вдома, не залишайте двері своїх домівок незамкненими.Обладнайте помешкання міцними дверима та надійними замками. Залишаючи домівку навіть на нетривалий час, не забувайте закривати кватирки та вікна.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
Вчора 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
Вчора 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
Вчора 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
Вчора 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення