Працювати потрібно для людей, а не для партій

15.10 14:50    
Працювати потрібно для людей, а не для партій

Основна вимога виборців – обрання тих народних депутатів, які будуть ефективно працювати насамперед для людей та на благо всієї держави. Лише парламент, який складається з незалежних та патріотичних депутатів, зможе стати надійною опорою і сильним плечем для Президента України у реалізації його курсу реформ та українського народу. У цьому переконаний народний депутат, кандидат в народні депутати Володимир Пехов. За його словами, ті, хто чинять розбрат і ворожнечу на виборчій кампанії, підставляють під удар не лише людей, вони роблять беззахисною нашу країну як перед зовнішніми, так і перед внутрішніми викликами.

Президент України, Уряд та Верховна Рада продемонструвала свою політичну зрілість, єдність і взаєморозуміння 14 жовтня. Цього дня було прийнято пакет антикорупційних законів та Закон «Про прокуратуру», що є переконливим свідченням рішучих кроків держави у боротьбі з корупцією та наближенням вітчизняного законодавства до європейських стандартів.

За всі ці закони у сесійній залі Верховної Ради народний депутат Володимир Пехов голосував особисто. «Корупція – це зло, яке знищує нашу економіку та створює загрози для існування держави загалом. Необхідність встановлення дієвих механізмів боротьби з корупцією назріла давно. Тому я повністю підтримую Президента України у його прагненні боротьби з корупцією, тому я голосував за всі ці закони. Їх прийняття – це наше зобов’язання перед українським народом, це наш шлях до європейської спільноти», - наголосив Володимир Пехов, додавши, що боротьба з корупцією займає чільне місце у його передвиборчій програмі.

На переконання Володимира Пехова, народні депутати мають довести, що вони можуть і будуть працювати для людей. Новообраний парламент має бути єдиний з народом. Саме така співпраця буде запорукою перемоги України, перемоги українського народу. Саме тому задля могутності нашої держави, задля суспільного прогресу ми всі маємо об’єднатися. Об’єднання має відбутися навколо лідерів країни, перш за все, Президента України. Адже ворог завжди нападає на слабких і бездіяльних, які не мають своєї позиції. Загарбник ніколи не нападе на тих, хто має національний стержень, цінує свою ідентичність, є сильним та єдиним. Тож єднаймося і будьмо сильні!

Прес-служба Володимира Пехова

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:02
МОЗ оголосило про зміни у Календарі щеплень: введення в ...
Вчора 23:02
ДСНС очолила рейтинг Best Marketing Teams 2025 у катего ...
Вчора 22:56
Алла Басалаєва зустрілася з аудиторами прифронтових Сум
Вчора 22:56
Прикордонники затримали чотирьох порушників та їх прові ...
Вчора 22:55
Прикордонники тренуються за стандартами НАТО: у дії сис ...
Вчора 22:56
Держмистецтв оголошує прийом заявок на здобуття Премії ...
Вчора 22:54
Леся Карнаух: За 11 місяців року до загального фонду де ...
Вчора 22:52
МОН: Понад 2600 шкіл уже працюють у державній цифровій ...
Вчора 22:50
Денис Шмигаль на засіданні Ради ЄС закликав робити нові ...
Вчора 22:48
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 705 доступних кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення