ПриватБанк допоможе житомирянам зібрати дитину до школи

ПриватБанк допоможе житомирянам зібрати дитину до школи

14.08 12:53    
Коли в сім’ї є діти-школярі - серпень автоматично стає часом збирання свого чадо до школи. Купити якісне шкільне приладдя, форму і при цьому зекономити гроші і час - це бажання фактично кожних батьків.

Таке бажання можна втілити в життя через “Магазин” ПриватБанку. У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже майже рік працює спеціальний “Магазин”, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет.

Зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання, пенали, щоденники та ранці – це далеко не весь список того, що треба для школяра. Значна частина батьків зіштовхується з тим, що можна дешевше придбати все необхідне до школи на ринках, однак це години витраченого часу, та й якість часто сумнівна. Інший варіант - скупитись у декількох магазинах. Це зменшує час для покупок, але фінансові витрати різко збільшуються.
Для того, щоб зекономити і час, і гроші, у спеціальному “Магазині” ПриватБанку експерт з інтернет-продажів розповість клієнту про всі акції та систему знижок у перевірених інтернет-магазинах.

Зібрати дитину до школи можна в усіх світових інтернет-магазинах у розстрочку або ж скористатись можливістю оплатити товар частинами.
Купивши шкільне приладдя у розстрочку до 24 місяців, покупець буде сплачувати невелику щомісячну комісію – 2,5% від вартості товару. Тобто, якщо покупець купує форму і ранець за 1000 грн - комісія кожен місяць складатиме 25 грн.

“Магазин” працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити розстрочку та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Партнер відправляє товар у “Магазин”, а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у “Магазині”. Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах - від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

“Магазин” пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі за останніх чотири місяці сервісом “Магазин” скористались майже 500 покупців.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення