Стандарт безподатковий” у новій версії мобільного додатку “Мої вклади” ПриватБанку

10.09 16:57    
На Житомирщині власники карток із цільовими зарахуваннями - зарплата, пенсія та інші соцвиплати, мають змогу підключити чи поповнити діючу послугу "Стандарт безподатковий" у новій версії мобільного додатку “Мої вклади”.

Нова версія мобільного додатку від ПриватБанку “Мої вклади” для Android уже доступна на Google Play.

Стандарт безподатковий” у новій версії мобільного додатку “Мої вклади” ПриватБанку


Послугою “Стандарт безподатковий” можна користуватись так само, як звичним депозитом, але при цьому нараховані проценти не оподатковуються. Завдяки послузі увесь дохід, який отримано від накопичень, стає на 27% вищим, ніж за звичайним депозитом.

“ПриватБанк оновив мобільний додаток “Мой вклади” і, крім інших доопрацювань, тепер у додатку можна підключити послугу “Стандарт безподатковий” з гарними процентами для тих, хто отримує офіційні зарплати. У “Стандарті безподатковому” використовуються виключно цільові зарахування, які раніше не знімалися з картки: зарплата, пенсія та інші соцвиплати”, - зазначив керівник напрямку “Збереження” Житомирського РУ ПриватБанку Віталій Човнюк.

Нова послуга діє дуже просто - клієнт залишає на зарплатній, пенсійній, декретній картці певну суму від зарахованих цільових коштів. На неї ж нараховуються проценти, як за депозитом, але при цьому ці проценти не оподатковуються. Оскільки, відповідно до закону, нараховані на кошти проценти, які надійшли на рахунок як зарплата, пенсія, стипендія або соціальні виплати, звільнені від оподаткування.

Вже незабаром буде запущена нова версія додатку “Мої вклади” і для iOS.

Наразі у Житомирській області за останніх шість місяців послугою “Стандарт безподатковий” від ПриватБанку скористались 1600 вкладників, оформивши понад 8 млн грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:16
Мінрозвитку: Понад 30 «вагонів незламності» вирушають у ...
Сьогодні 18:16
Уряд посилює мережу Пунктів незламності та запроваджує ...
Сьогодні 18:15
Прем’єр-міністр: Уряд координує дії з відновлення енерг ...
Сьогодні 18:14
Україна та Британія заклали фундамент для довгостроково ...
Вчора 16:58
На Вінниччині жінка намагалася вивезти сина подруги за ...
Сьогодні 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Сьогодні 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Сьогодні 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Сьогодні 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Сьогодні 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення