На Житомирщині організованій злочинній групі повідомлено про підозру у незаконних порубках дерев

На Житомирщині організованій злочинній групі повідомлено про підозру у незаконних порубках дерев

15.08 13:13    
Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом скоєння організованою злочинною групою незаконної порубки дерев у Коростенському районі.

У понеділок, 14 серпня 2017 року, за погодженням із процесуальним прокурором, організатору і співучасникам злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу, вчинена організованою групою).

Установлено, що неодноразово судимий житель м. Коростень, з метою здійснення систематичної незаконної порубки дерев у захисних лісонасадженнях за межами населених пунктів Коростенського району, організував і очолив злочинну групу у складі раніше знайомих між собою двох місцевих жителів. У подальшому організатор групи, будучи впевненим у безкарності своїх дій, з метою розширення незаконної діяльності, залучив до злочинної групи ще одного коростенця.

Таким чином, організована група із жовтня 2016 року по квітень поточного року вчинила низку злочинів проти довкілля, пов’язаних із незаконною порубкою дерев у захисних лісонасадженнях виробничого підрозділу «Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Унаслідок протиправних дій злочинного об’єднання довкіллю та державним інтересам заподіяно істотної шкоди на загальну суму 522 тис грн.

Прокуратурою області у кримінальному провадженні, в інтересах держави, з метою відшкодування завданої шкоди, заявлено позов про відшкодування підозрюваними завданих збитків на зазначену суму.

Для забезпечення відшкодування збитків, застосування спеціальної конфіскації, за клопотанням прокуратури області судом накладено арешти на майно, у тому числі знаряддя і засоби вчинення злочинів.

Досудове розслідування проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:29
Прикордонники викрили злочинне угруповання, учасники як ...
Сьогодні 00:28
Прикордонники з дрона відстежили рух порушників і затри ...
Сьогодні 00:28
На Одещині прикордонники припинили спробу незаконного п ...
Сьогодні 00:27
Український досвід у протидії незаконному використанню ...
Сьогодні 00:26
Поліція вилучила «шахед», який киянин перевозив на даху ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення