На Житомирщині поліцейські беруть під охорону виборчі дільниці

На Житомирщині поліцейські беруть під охорону виборчі дільниці

26.10 11:09    
29 жовтня в області відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад 13 об’єднаних територіальних громад та сільських, селищних, міських голів. Напередодні їх проведення та безпосередньо у цей день поліцейські забезпечуватимуть безпеку та правопорядок у місцях розташування виборчих дільниць.

У 9 районах області 29 жовтня відбудуться перші вибори у 13 новостворених територіальних громадах. Для їх проведення створено 273 виборчі дільниці.

З метою забезпечення належної безпеки та правопорядку поліція області з 26 жовтня переходить на посилений варіант несення служби та виконуватиме додаткові завдання, пов’язані із охороною публічного порядку під час волевиявлення громадян.

Так, приміщення територіальних та дільничних виборчих комісій з моменту завезення бюлетенів та іншої документації перебуватимуть під цілодобовою охороною правоохоронців.

Також поліцейські працюватимуть в режимі посиленого патрулювання територій міст, сіл та селищ, де відбуватимуться вибори, та у складі слідчо-оперативних груп і груп швидкого реагування. У день волевиявлення правоохоронці працюватимуть поблизу місць розташування дільниць, аби вчасно реагувати на заяви про події та недопускати протиправних дій.

- Загалом до виконання названих функцій ми залучаємо до тисячі поліцейських Житомирщини, аби забезпечити спокійний процес виборів та запобігти можливим провокаціям чи правопорушенням, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

Водночас поліцейські звертаються до жителів області із закликом проявити громадянську свідомість та зробити свій вибір, керуючись принципами законності, порядності і чесності. Не піддавайтесь на провокації ділків, які намагатимуться втягнути вас у брудні технології чи маніпуляції. Пам’ятайте, що кожному з нас жити у громадах, представників яких ми обиратимемо.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:59
Представник спортивної команди ДПСУ Владислав Чекан виб ...
Сьогодні 21:59
Поглиблення співпраці та знань: прикордонники пройшли д ...
Сьогодні 21:58
«Хто директор!? Терміново!»: киянин їхав у фальшиве зак ...
Сьогодні 21:58
На Івано-Франківщині прикордонники викрили організатора ...
Сьогодні 21:57
Одеські поліцейські повідомили про підозру 50-річній жі ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення