Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

28.12 11:37    
27 грудня начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко зустрівся з жителями м. Радомишля та району, щоб дізнатись про їх оцінку роботи місцевої поліції та вислухати зауваження і побажання для її покращання.
Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

Проблеми, з якими жителі Радомишльського району та райцентру звернулися на особистий прийом до керівника поліції області, стосувалися окремих питань розслідування кримінальних проваджень. Кожен отримав компетентні відповіді та роз’яснення щодо незрозумілих тих чи інших моментів у здійсненні досудових розслідувань.
Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

Разом з тим серед візитерів були такі, хто прийшов цього дня просто щиро подякувати поліцейським за їх кропітку роботу і конкретну допомогу.

На особистий прийом до В’ячеслава Печененка завітали й представники громадської організації «Радомишльська варта». За свідченням начальника місцевого відділення поліції Дмитра Нікурадзе, добровольці залучаються до спільного несення служби по охороні публічного порядку у місті. Така робота має позитивний результат. Тож представник організації при зустрічі висловив низку бачень і пропозицій щодо подальшої співпраці з поліцією та необхідність матеріально-технічного підкріплення правоохоронців для покращання діяльності із забезпечення правопорядку на території обслуговування.
Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

– Приємно відзначити, що Радомишльський район – один з тих на Житомирщині, де є взаєморозуміння між місцевою владою та поліцією. Завдяки проведеним зустрічам я побачив, що поліція у районі працює, правоохоронців підтримують і громада, і її керівники. Тож кредит довіри від громадян має бути виправданий сумлінною роботою і професіоналізмом працівників поліції, - підсумував виїзний особистий прийом громадян В’ячеслав Печененко.
Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

Керівник поліції Житомирщини поспілкувався з громадою у Радомишльському районі. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення