Прокуратура Житомирщини наполягає на запобіжному заході у виді цілодобового домашнього арешту слідчій, підозрюваній в одержанні хабара

Прокуратура Житомирщини наполягає на запобіжному заході у виді цілодобового домашнього арешту слідчій, підозрюваній в одержанні хабара

20.12 12:21    
Прокуратурою Житомирської області 19 грудня 2019 року подано до суду апеляційну скаргу на рішення Хмельницького міськрайонного суду щодо застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту у нічну пору доби слідчій, підозрюваній в одержанні неправомірної вигоди.

В апеляційній скарзі прокуратура наполягає на застосуванні до особи запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.

Як повідомлялося раніше, 16.12.2019 слідчу поліції викрито на одержанні неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США, за яку вона пообіцяла фігуранту справи повернути автомобіль із підробленими номерами й агрегатами, а кримінальне провадження щодо нього закрити.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Житомирської області, досудове розслідування проводить ТУ ДБР у місті Хмельницькому.

У ході досудового розслідування особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

Прокуратурою області 18.12.2019 забезпечено розгляд клопотання щодо відсторонення підозрюваної від посади. За результатом розгляду клопотання ухвалою Хмельницького міськрайонного суду особу відсторонено від посади строком на 58 днів.

Також ухвалою суду застосовано підозрюваній запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічну пору доби, яку прокуратура оскаржує в апеляційній інстанції.
Кримінальне правопорушення викрито завдяки спільним діям прокуратури області, слідчих ТУ ДБР у місті Хмельницькому та співробітників УСБУ в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення