Ягоди стають причиною до порушень законодавства України

Ягоди стають причиною до порушень законодавства України

12.07 14:21    
На Житомирщині триває сезон збору дикоростучої ягоди. Трапляються випадки коли громадяни України, збираючи «дари природи», ігнорують неодноразові повідомлення прикордонників про дотримання законодавства та намагаються свідомо порушити державний кордон. Пояснюють свої протиправні дії громадяни бажанням зібрати якомога більше ягід не зважаючи на територію де вона росте. Тим паче рухаючись в бік державного рубежу з наміром його перетнути, ягідники в більшості випадків знають де проходить кордон та відповідальність за його незаконний перетин.

Лише протягом першої декади липня прикордонники Житомирського загону, будучи відкритими до взаємодії та діалогу з громадою, в 122 випадках відвернули від державного кордону 1336 осіб з яких 97 дітей.

Охоронці кордону попереджають громадян про невідворотність покарання за порушення законодавства України з прикордонних питань. Адже кошти отримані від реалізації ягоди можуть бути сплачені на адміністративний штраф. Так, незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України передбачає накладення штрафу на осіб від 1700 грн. до 3400 грн. або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Ті ж самі дії вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню – накладення штрафу від 3400 грн. до 8500 грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
У Харкові прикордонники викрили масштабний канал незако ...
Вчора 21:53
Уряд схвалив Національну стратегію протидії шахрайству ...
Вчора 21:52
Трагедія на водоймі: на Чернігівщині поліція розслідує ...
Вчора 21:52
У Тернополі поліцейські затримали 63-річного чоловіка, ...
Вчора 21:50
Понад 15,1 млн грн збитків державі за фіктивну службу: ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення