Як в селах Новограда-Волинського району ветеранів вітали. ФОТО

08.05 13:42    
Під таким гаслом в селі Тупальці Новоград-Волинського району пройшов захід з нагоди 64-ої річниця від Дня Перемоги. Захід організовано районним територіальним центром соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення за підтримки керівництва Новоград-Волинської райдержадміністрації.

Як в селах Новограда-Волинського району ветеранів вітали. ФОТО Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі Новоград-Волинської райдержадміністрації, на свято були запрошені ветерани сіл Тупальці, Нова Зелена, Несолонь, які пройшли Велику Вітчизняну війну на фронтах, ті, хто боровся з ворогом у його тилу – партизанських загонах та підпіллі, ті, які невтомною працею у холод і спеку робили неможливе, допомагаючи армії наближати перемогу. На території атенка ої сільської ради проживає найбільше в районі інвалідів війни – 12 чоловік та 2 учасника бойових дій.

Вітальні слова прозвучали від заступника голови райдержадміністрації Миколи атенка , голови районної ради ветеранів Петра атенка, голови ветеранської організації с.Тупальці Анатолія Татарчука, сільського голови Миколи Барашовця. Молоде покоління учнів та вчителів художньої самодіяльності місцевої школи привітали піснями та вручили квіти ветеранам.

Як в селах Новограда-Волинського району ветеранів вітали. ФОТО Для всіх присутніх ветеранів був організований святковий благодійний обід. Суттєву допомогу для його організації надали керівник фермерського господарства „Аделаїда” Сергій Рибалко, місцеві приватні підприємці Юзефа Змієвська, Олена Татарчук, Андрій Василенко.

Щирі слова вдячності прозвучали від інвалідів війни Ольги Василенко та Олексія Ригуна за організацію свята. Бо головне, щоб ветерани, яких уже так небагато залишилось, могли зустрітися, поспілкуватися, згадати бойову юність і переконатися, що про них пам’ятають та дбають.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення