У Житомирі екс-депутат забруднив побутовими відходами землю та вирубав дерева, завдавши довкіллю шкоди на 50,7 млн грн

30.06 15:53    
За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури колишньому депутату Житомирської міськради повідомлено про підозру у забрудненні земель речовинами та відходами, що створило небезпеку для довкілля та спричинило тяжкі наслідки, а також у незаконній порубці дерев у захисних насадженнях, що заподіяло істотну шкоду (ч. 2 ст. 239, ч. 1 ст. 246 КК України).
У Житомирі екс-депутат забруднив побутовими відходами землю та вирубав дерева, завдавши довкіллю шкоди на 50,7 млн грн

За даними слідства, депутат міськради - директор приватного підприємства, протягом лютого-березня 2019 року організував вивезення та складування сміття на самовільно зайнятій земельній ділянці поблизу полігону твердих побутових відходів, що в межах населеного пункту с. Оліївка Житомирського району.
До того ж, на ділянці землі комунальної власності з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, не маючи відповідного дозволу, зняв родючий шар ґрунту на площі понад 0,2 га.

У подальшому, протягом березня-червня 2019 року, директор підприємства продовжив свою незаконну діяльність вже на землях водного фонду, а саме, прибережних захисних смугах річки Крошенка та її притоки, що в межах міста Житомира. Зокрема, підозрюваним засмічено будівельними відходами береги водойм загальною площею майже 0,2 га.

Крім цього, «господарнику» інкримінується незаконна вирубка 89 дерев породи сосна на території Оліївської сільської ради.

Унаслідок забруднення побутовими і будівельними відходами декількох ділянок землі комунальної власності та водного фонду, знищення рослинного покриву, що призвело до незворотних порушень ґрунту, незаконної вирубки дерев колишнім депутатом міськради завдано державним інтересам та довкіллю шкоди на загальну суму 50,7 млн грн.
У Житомирі екс-депутат забруднив побутовими відходами землю та вирубав дерева, завдавши довкіллю шкоди на 50,7 млн грн

У Житомирі екс-депутат забруднив побутовими відходами землю та вирубав дерева, завдавши довкіллю шкоди на 50,7 млн грн

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська окружна прокуратура. Досудове розслідування проводить Житомирське райуправління поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:02
AmCham Ukraine відзначила рятувальників Подякою 2025 за ...
Вчора 20:02
Прем’єр-міністр Юлія Свириденко та Голова Держаудитслуж ...
Вчора 19:59
Прикордонники Чопського загону затримали у горах групу ...
Вчора 19:59
Вимагав від підприємця близько 20 000 доларів за дозвіл ...
Вчора 19:58
На Хмельниччині перед судом постануть члени злочинної о ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення