На Житомирщині за «липові» договора судитимуть двох посадовців РДА

На Житомирщині за «липові» договора судитимуть двох посадовців РДА

02.11 11:19    
Житомирською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох посадовців, які, зловживаючи своїм службовим становищем, скоїли службове підроблення офіційних документів та розтрату бюджетних коштів (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством установлено, що злочини скоєно у лютому 2019 року. Колишній голова однієї з райдержадміністрацій та керівник структурного підрозділу іншої райдержадміністрації «працювали» з автодорожнім приватним товариством за однаковою схемою.

Зокрема, достовірно знаючи, що автодорожнє приватне підприємство не збиралося виконувати будь-які роботи, підписали з ним договори про надання послуг з експлуатаційного утримання доріг. На підставі підроблених офіційних документів на рахунок підприємства неправомірно перераховано з бюджету понад 300 тис. грн.
Відтак фігурантам справи інкримінується розтрата бюджетних коштів, відповідно, на суму понад 166 тис. грн та майже 134 тис. грн.

З метою відшкодування завданих бюджету збитків, процесуальним прокурором заявлено до суду позови про стягнення з обох посадовців зазначених сум.

Публічне обвинувачення забезпечуватиме Житомирська обласна прокуратура.

Викрито протиправну діяльність завдяки спільним, скоординованим діям Житомирської обласної прокуратури, Управління СБ України в області Головного управління Нацполіції в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 10:16
П’ять трагедій на воді: бердичевські офіцери-рятувальни ...
17 липня 22:12
Незаконний продаж зброї та боєприпасів на понад 22 тис ...
17 липня 22:07
На Хмельниччині прикордонники викрили організаторів кан ...
17 липня 22:04
На кордоні викрили мікроавтобус із тайником для незакон ...
17 липня 22:03
Ноутбуки Apple та 90 смартфонів: на кордоні викрили спр ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення