В Житомирській області упродовж доби рятувальники ліквідували чотири пожежі на території приватних домоволодінь

В Житомирській області упродовж доби рятувальники ліквідували чотири пожежі на території приватних домоволодінь

27.11 10:14    
27 листопада о 06:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання в цегляному дачному двоповерховому житловому будинку на території Соколовського дачного масиву Житомирського району. Черговий радіотелефоніст підрозділу ДСНС залучив відразу два відділення на гасіння пожежі.

На місці події рятувальники встановили, що вогонь охопив міжкімнатну переділку на першому поверсі та речі домашнього вжитку. Існувала загроза поширення полум’я по приміщенням оселі. Керівник гасіння пожежі основні сили залучив на осередок горіння, додаткові на підвіз води.

Зусиллями двох відділень пожежу локалізовано о 07:09 та ліквідовано о 8:05. Не допущено розповсюдження полум’я оселею. Причина пожежі встановлюється фахівцями.

Крім того, учора вогнеборці ліквідували ще три займання на території приватних домогосподарств, що виникли у різних районах Житомирщини.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 10:16
П’ять трагедій на воді: бердичевські офіцери-рятувальни ...
17 липня 22:12
Незаконний продаж зброї та боєприпасів на понад 22 тис ...
17 липня 22:07
На Хмельниччині прикордонники викрили організаторів кан ...
17 липня 22:04
На кордоні викрили мікроавтобус із тайником для незакон ...
17 липня 22:03
Ноутбуки Apple та 90 смартфонів: на кордоні викрили спр ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення