На Житомирщині судитимуть двох ділків, обвинувачених у заволодінні майже 680 тис. грн бюджетних коштів

На Житомирщині судитимуть двох ділків, обвинувачених у заволодінні майже 680 тис. грн бюджетних коштів

29.06 09:25    
Прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, та у службовому підробленні (інженеру - у пособництві) офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Як повідомлялося раніше, зловживання з бюджетними коштами інкримінують директору товариства та інженеру з технагляду. Під час капітального ремонту будинку культури в Овруцькому районі підрядник не виконав усіх необхідних робіт. Однак їх обсяг, а також завищені ціни на витрачені матеріали відобразив в офіційних документах, які завірив інженер з технічного нагляду, знаючи про їх недостовірність.

У ході слідства були проведені відповідні експертизи, за результатами яких встановлено, що на підставі підроблених ділками документів товариству з бюджету зайво перераховано майже 680 тис. грн.

З метою відшкодування заподіяної шкоди та можливої подальшої конфіскації, накладено арешт на майно обвинувачених, а саме, транспортний засіб та дві земельні ділянки площею 3 га, на загальну суму 640 тис. грн.

Потерпілою стороною заявлено позов про стягнення з підозрюваних заподіяних збитків на зазначену суму.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Процесуальне керівництво здійснювала Житомирська обласна прокуратура.
Нагадаємо, що один з фігурантів - директор товариства – свого роду «спеціалізується» на скоєнні злочинів такої категорії. Наразі стосовно нього у судах розглядаються ще дві справи, а саме, заволодіння бюджетними коштами під час капітального ремонту спортзалу ДЮСШ в Овручі та спортивного майданчика зі штучним покриттям у Народичах.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:05
Військовому рф, який сприяв депортації 15 українських д ...
Вчора 17:04
15 тис доларів США за зняття з розшуку в системі «Обері ...
Вчора 17:03
У Сумах обговорили спільний проєкт ДСНС та Norwegian Pe ...
Вчора 17:02
На Волині затримали переправника військовозобов’язаних ...
Вчора 17:02
На Закарпатті прикордонники ліквідували нову схему пере ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення