У Черняхові виявили стихійне сміттєзвалище

22.07 09:53    
У Черняхові виявили стихійне сміттєзвалище

Однією із найболючіших тем, яка обговорюється скрізь – це боротьба зі стихійними сміттєзвалищами - які є одним із основних джерел засмічення навколишнього середовища.

Такі смітники роблять у лісах, полях, сміття викидають просто на узбіччя доріг. Можливо, ще не всі розуміють, що викидати сміття у місцях спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність.

Зазвичай, особи які викидають відходи на несанкціоновані сміттєзвалища – невідомі. Тому відповідальність за безпечне поводження з відходами та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на своїй території покладається на органи місцевого самоврядування.

Так, на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу звернувся громадянин, який повідомив про виявлене ним стихійне сміттєзвалище відходів в межах населеного пункту смт. Черняхів, що на Житомирщині.

В свою чергу, відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування» Інспекцією на адресу Черняхівської селищної ради направлено лист-вимогу щодо ліквідації сміттєзвалища та недопущені в подальшому утворенню несанкціонованих звалищ на підлеглій території.

➡️Як результат, Черняхівською селищною радою було проведено обстеження вказаної у зверненні земельної ділянки, факт стихійного сміттєзвалища підтвердився. Фахівцями органу місцевого самоврядування організовано зустріч та проведено роз’яснювальну роботу із мешканцями багатоквартирних будинків біля якого і утворилось сміттєзвалище. Як наслідок, зусиллями жителів цих будинків та комунального підприємства Черняхівської селищної ради звалище ліквідоване. Про виконання вимоги відповідним листом повідомлено Інспекцію з наданням підтверджуючих фотоматеріалів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:46
Поліцейські повідомили про підозру жителю Одеси, який в ...
Вчора 21:45
15 років за передачу фсб військових локацій і даних про ...
Вчора 21:45
Понад 6,3 млн грн безпідставно сплачених бюджетних кошт ...
Вчора 21:44
ДПС робить податкові консультації доступнішими: мережа ...
Вчора 21:44
Харківщина отримала понад 21 тонни обладнання від Литви ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення