На Житомирщині 17-річний молодик «обчистив» автомобілі

На Житомирщині 17-річний молодик «обчистив» автомобілі

17.09 10:17    
Оперативники встановили причетність жителя Потіївської громади до низки крадіжок з автомобілів в сусідньому населеному пункті. Нині правоохоронці проводять необхідні слідчі дії у рамках відкритих кримінальних проваджень.

15 вересня до поліції звернувся 22-річний житель села Торчина з повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що з його незачиненої автівки, яка знаходилася у подвір’ї, зникли вартісна акустична система та гроші.

Того ж дня подібне звернення надійшло і від 36–річного житомирянина. Чоловік саме гостював у с. Торчині. А вранці, вийшовши на вулицю, побачив, що скло у водійських дверцятах його службового автобуса опущене, а всередині відсутні цінні речі.

На обох місцях подій працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського районного управління. Проаналізувавши наявну слідову інформацію та покази свідків, правоохоронці дійшли до висновку щодо можливої причетності до обох правопорушень однієї особи.

Оперативники кримінальної поліції встановили, що до цих діянь може бути причетним 17-річний житель Потіївської громади. Молодик уже неодноразово перебував у полі зору правоохоронців, нині він є обвинуваченим у вчиненні низки майнових злочинів.

Того ж дня поліцейські встановили місцезнаходження молодика. Під час проведення слідчих дій з його помешкання вилучили викрадене майно.
Нині слідчі відділу поліції №2 Житомирського районного управління проводять усі необхідні процесуальні дії у рамках відкритих кримінальних проваджень.

Слід зазначити, що таємне викрадення чужого майна (крадіжка), учинене в умовах воєнного стану, кваліфікується за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Тож таке протиправне діяння карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:29
У День захисту дітей МВС презентувало аудіокнигу «Голос ...
Вчора 21:28
У ДСНС відбулася зустріч з із делегацією Сирійської Ара ...
Вчора 21:28
Алла Басалаєва: Особливі повноваження вимагають від ауд ...
Вчора 21:27
Заступник Голови ДПСУ провів зустріч з представниками У ...
Вчора 21:26
Організатору незаконного переправлення чоловіків за кор ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення