Земельний рекет за участі «кримінального авторитету» – на Житомирщині судитимуть фермера та рецидивіста

Земельний рекет за участі «кримінального авторитету» – на Житомирщині судитимуть фермера та рецидивіста

30.09 12:00    
Прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно так званого «кримінального авторитету» та керівника товариства за фактом вимагання передачі права на майно з погрозою насильства над потерпілим, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України).

Крім цього, «кримінального авторитета» обвинувачують ще й в умисному поширенні у суспільстві злочинного впливу (ч. 1 ст. 255-1 КК України).

Слідством установлено, що злочини скоїв керівник приватного сільськогосподарського товариства, який мав незаконний намір - заволодіти правом на оренду земельної ділянки площею понад 40 га, що у Вінницький області.

Для реалізації протиправного задуму він залучив свого знайомого (матеріали стосовно нього виділені в окреме провадження). Виконавець, не досягнувши бажаного результату після декількох телефонних розмов з потерпілим, на якого оформлене право оренди на землю, звернувся ще й до свого знайомого, який у міру неодноразової судимості (дев’ять разів) та тривалого перебування у місцях позбавлення волі набув статусу «кримінального авторитету».

Так, наприкінці квітня цього року, попри дії воєнного стану, спільники-виконавці, разом із фермером-замовником, попередньо домовившись, приїхали до Бердичева, та, призначивши потерпілому зустріч, в альтернативній формі висловили йому вимоги передати право оренди землі. У разі невиконання – пригрозили фізичною розправою.

Кримінальні розбірки викрито за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, Управлінням СБУ в області та Головним управлінням Нацполіції в області, яке проводить досудове розслідування.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:29
У День захисту дітей МВС презентувало аудіокнигу «Голос ...
Вчора 21:28
У ДСНС відбулася зустріч з із делегацією Сирійської Ара ...
Вчора 21:28
Алла Басалаєва: Особливі повноваження вимагають від ауд ...
Вчора 21:27
Заступник Голови ДПСУ провів зустріч з представниками У ...
Вчора 21:26
Організатору незаконного переправлення чоловіків за кор ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення